II Kongres Młodego Samorządu – 7- 9. 04. 2016

II kongres.jpg

Kongres Młodego Samorządu powstał jako odpowiedź na potrzebę stworzenia platformy wymiany doświadczeń, zbudowania miejsca do dzielenia się ideami i pomysłami oraz nauki i rozwoju młodych samorządowców – najaktywniejszych przedstawicieli młodego pokolenia, którzy objęli w ostatnich wyborach samorządowych ponad 190 stanowisk wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

 

II Kongres Młodego Samorządu ma na celu podjęcie dyskusji o sposobach finansowania działania gminy, o  diagnozowaniu i rozwiązywanie problemów lokalnych społeczności wreszcie o wartości rodziny i prywatności osób pełniących funkcje publiczne. Do uczestnictwa w Kongresie zaprosiliśmy przede wszystkim doświadczonych praktyków i autorytety w swoich dziedzinach – fachowców pracujących na co dzień z problemami, o których chcą Państwo rozmawiać. A dzięki objęciu patronatem Kongresu Młodego Samorządu przez Ministerstwo Rozwoju uzyskaliśmy możliwość uzyskania bezpośredniej informacji o możliwościach wspierania działalności samorządów przez  organy administracji rządowej.

Głęboko wierzymy, ze II Kongres Młodego Samorządu – przygotowany wspólnie z całą reprezentacją najmłodszych wójtów, burmistrzów i prezydentów w Polsce, czyli Was drodzy Państwo, w istotny sposób wesprze Was w codziennej służbie dla mieszkańców oraz pomoże stawiać ambitne cele i realizować je skutecznie – z pożytkiem dla Waszych lokalnych społeczności.

Więcej na: mlodysamorzad.pl

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ