Największa cykliczna Wrocławska impreza komediowa wraca!

Krakowski najazd.jpg

Odc 1 – „Krakowski najazd”

Największa cykliczna Wrocławska impreza komediowa wraca! Tym razem Wieczorne Komików Cykanie łączy swe siły z Festiwalem Wrocek, przez co będziecie mieli możliwość zobaczenia jeszcze więcej w przystępnej cenie!
Na pierwszy ogień 1 kwietnia zapraszamy Was do Strefy Kultury Studenckiej znajdującą się na terenie Politechniki Wrocławskiej na występ trójki stand-uperów z Krakowa. Będą to ludzie, którzy mają już nie jeden występ w tv za sobą, nie jedną nagrodę wygraną na różnorakich festiwalach oraz całą masę fanów!

A wystąpią przed Wami:

Olka Szczęśniak
Laureatka Areny Stand-uperów, bitwy na stand-up, finalistka Antrakt Stand-up Festiwal i Polskiej Ligi Stand-upu. Należy do krakowskiej grupy Comedy.Lab. Schizofreniczna bezwstydnica z rozdwojeniem jaźni, czerpie inspiracje z najbliższego otoczenia, stand-upem zajmuje się od 2 lat.

Michał Leja
Krakowski komik wywodzący się z grupy Comedy Lab – Laboratorium komedii. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie, przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność. Gdy się śmieje wygląda jak 7 letnia Chinka. Koledzy wołają na niego „ej”. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: „Najlepsza improwizacja”. I miejsce na Szczecin Stand-up Fest, II miejsce w Polskiej Lidze Stand-upu, dyskwalifikacja z przeglądu kabaretowego Klamka za zbyt ostre poczucie humoru. Uczestnik „Wielkiego Roastu Krzysztofa Skiby”, „Stand-up No limits w Multikinie”, „Stand-up Time”.

Jego Eminencja Tomasz Biskup

To jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi. Mimo to potrafi być śmieszny.

1.04.2016r.
godzina 20:00
Strefa Kultury Studenckiej Politechnii Wrocławskiej
Ul. Józefa Hoene-Wrońskiego 10
Wrocław
źródło: https://www.facebook.com/events/1166521993358303/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj