Aktorka wyrzucona z KOD żali się: Usunięto mnie „Za polemikę, za stawianie na jedność opozycji”

akt.jpg

O tym, jaka wolność i demokracja panuje w szeregach samego KOD-u, najlepiej świadczą wypowiedzi wyrzucanych ze stowarzyszenia działaczy. Swojego rozgoryczenia nie kryje Agnieszka Robótka-Michalska, aktorka znana z serialu „W labiryncie”, która jeszcze do niedawna była aktywną działaczką organizacji kierowanej przez Mateusza Kijowskiego.

Na sytuację, w jakiej znalazła się aktorka, zwrócił uwagę „Fakt”.

„Kochani usunięto mnie z KOD-u Mazowieckie!!! Byłam tam od początku! Śmiać się czy płakać? ” – skarży się Robótka-Michalska na Facebooku.

„Za polemikę, za stawianie na jedność opozycji… Za branie KOD-u jako ruchu społecznego, a nie politycznego! WTF? ” – zastanawia się aktorka.

Przypomnijmy, że w grudniu 2015 r. zrobiło się głośno o wyrzuceniu z szeregów mazowieckiego KOD-u koordynatora tej organizacji – Andrzeja Miszki. Mateusz Kijowski uzasadniał to wówczas „działaniem na szkodę KOD”, brakiem dyscypliny oraz mało powściągliwym językiem.

Już chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, czym jest Komitet Obrony Demokracji. Najboleśniej przekonują się o tym ci, którzy uwierzyli w ideowość i szczere intencje tych, którzy tym ruchem sterują…

źródło: http://wpolityce.pl/polityka/285022-zamordyzm-w-kod-wyrzucona-aktorka-wylewa-zale-w-internecie-usunieto-mnie-za-polemike-za-stawianie-na-jednosc-opozycji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj