Cejrowski: Komisja Wenecka jest mniej ważna, niż suwerenne państwo, dlatego zupełnie spokojnie możemy ją mieć gdzieś

cejorwski.jpg

Podróżnik Wojciech Cejrowski postanowił zabrać głos ws. opinii Komisji Weneckiej dotyczącej zmian wprowadzonych przez Prawo i Sprawiedliwość o Trybunale Konstytucyjnym. Wskazuje, że w USA trwa obecnie podobna wojna związana z Sądem Najwyższym, na co nikt nie zwraca uwagi. „Gdyby jakaś zagraniczna komisja próbowała się wtrącać w wewnętrzne sprawy USA, zostałaby wyśmiana, zignorowana” – pisze podróżnik.

„Komisja jest mniej ważna, niż suwerenne państwo, dlatego zupełnie spokojnie możemy ją mieć gdzieś, razem z jej ustaleniami, przeciekami i troską o los RP” – napisał na Facebooku Cejrowski.

Podróżnik dodaje, że USA trwa obecnie podobna wojna związana z Sądem Najwyższym i nikt z tym nic nie robi, nikogo to nie oburza. „W USA toczy się teraz identyczna wojna o nominację do Sądu Najwyższego i… Nic! Gdyby jakaś zagraniczna komisja próbowała się wtrącać w wewnętrzne sprawy USA, zostałaby wyśmiana, zignorowana. Gdyby wtrącała się w sprawy Izraela, zostałaby wyśmiana, w sprawy Korei Północnej, Francji itd. – to samo” – pisze.

„Polski rząd spowiada się przed jakąś komisiną ??? – żenujący przejaw poddaństwa, ale przede wszystkim działanie kompletnie niepotrzebne” – kwituje.

źródło: http://telewizjarepublika.pl/cejrowski-komisja-wenecka-jest-mniej-wazna-niz-suwerenne-panstwo-dlatego-zupelnie-spokojnie-mozemy-ja-miec-gdzies,30681.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj