Na czym, będzie polegać delegalizacja islamu?

mirian.jpg

Według Miriam Shaded delegalizacja islamu, będzie polegała na zakazaniu propagowania i wspierania ideologii islamskiej, naśladownictwa Mahometa, Koranu, Hadisów i Szariatu, jak i symboli w tym również ubrań (hidżab, burki, nikab itp.). Zakazana zostanie możliwość finansowania organizacji, jednostek, ugrupowań i instytucji, których celem, będzie propagowanie islamu. Wszelkie wyznania propagujące islam zostaną wykreślone z listy wyznań oraz szkoły i instytucje zamknięte.

Będzie wprowadzony zakaz stosowania prawa Szariatu i wynikających z tego norm. Zostaną odpowiednie przepisy wprowadzone do prawa karnego dotyczące kar za propagowanie, nauczanie, finansowanie i wspieranie stosowania karalnych ideii związanych z islamem oraz wyszczególnione zostaną zbrodnie dotyczące obrzezania, okaleczania, obrzezanie, gwałtów, oblania kwasem, przemocy fizycznej i psychicznej, przymuszania do wyznawania ideologii, seksu, małżeństw, zastraszania, dyskryminacji, ograniczania wolności, nienawiści, jak i nekrofili oraz mordów i kanibalizmu. Zostaną rozpisane definicje zbrodni w kontekście islamu. Wszystkie te zbrodnie, będą ścigane z urzędu.

Zostaną utworzone procedury ochronne w kontekście zagrożeń na osobach powiązanych z islamem. Osoby powiązane, będące w zagrożeniu związanym z ideologią, będą mogły znaleźć pomoc w Państwie w celu ukrycia swojej tożsamości i bliskich oraz ochrony osobistej.

Osoby stanowiące zagrożenie dla bezpieczeństwa społecznego będą mogły zostać unieszkodliwione. W przypadku podejrzeń chęci dokonania obrzeżania dziewczynek, Państwo będzie mogło zastosować wszelkie środki w celu ochrony dziecka przed dokonaniem takiego zabiegu. Muzułmanie, jak i rodziny, będą mogli być pod specjalnym nadzorem służb i psychologów.

Te i inne przepisy zostaną wdrożone.

źródło: fb

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ