Łapiński i Adach przegrali w sądzie ze Starostą Wysockim!

łapinski i waldi.jpg

Były poseł Platformy Obywatelskiej Marek Łapiński wciąż nie może pogodzić się, że społeczeństwo wystawiło mu czerwoną kartkę w minionych wyborach parlamentarnych.

Bezrobotny Poseł zamiast zarejestrować się w trzebnickim pośredniaku, to walczy o stanowiska. A to o stanowisko Starosty Powiatu Trzebnickiego (wyrobił sobie nawet pieczątkę i robił pośmiewisko z Urzędu na całą Polskę), a to w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego… o dziwo nigdzie go nie chcą. Lokalny krzykacz do megafonu na wrocławskich demonstracjach KOD-u nie potrafi uszanować demokratycznych wyborów. Hipokryta pełną gębą.

Niegdyś wierny żołnierz Jacka Protasiewcza, teraz wierny żołnierz Grzegorza Schetyny. Wszystko w zależności od tego jak wiatr zawieje. Człowiek bez twarzy i honoru. Rządny władzy. W obronie demokracji ale już bez jej akceptacji. Kolega partyjny Łapińskiego były starosta Robert Adach przez półtora roku biegał dziwnie pobudzony, że głos decydujący o wyborze Starosty Waldemara Wysockiego został sfałszowany. Zrobił nawet ekspertyzę grafologiczną. Grupa radnych PO i PSL-u na czele z Łapińskim i Adachem zrobiła zamach na demokrację w grudniu 2015 roku próbując destabilizować Starostwo Powiatowe w Trzebnicy. Wybrali swój nielegalny zarząd gdzie funkcję starosty miał pełnić były poseł PO Marek Łapiński, a jego zastępcą miał być Paweł Oleś, natomiast członkiem zarządu miała zostać Marzanna Jurzysta – Ziętek.

W walce o władze towarzyszyły nieprzyjemne sytuacje jakie były wyrządzane obecnemu staroście z PiS: wybito mu okna w domu, spychano samochodem do rowu, robiono szydzące profile w mediach społecznościowych, oczerniano, czy też nachodzono go w gabinecie. W środę 30 marca 2016 Wojewódzki Sąd Administracyjny we Wrocławiu obalił wszystkie zarzuty stawiane przez lokalnych działaczy PO. Jedyny właściwym starostą Powiatu Trzebnickiego jest Waldemar Wysocki, a Marek Łapiński nigdy nim nie był. Głos decydujący o wyborze na urząd starosty nie został sfałszowany. Za nielegalnie wybranych uznano Marka Łapińskiego, Pawła Olesia i Marzannę Jurzystę Ziętek

. autor: Greg

źródło: list do redakcji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj