Pawłowicz: PO jest od dawna partią zdrady narodowej

fot: youtube


Nowoczesna? To są tylko dziewuchy, które chodzą za całuska pana Petru – uważa Krystyna Pawłowicz.

Platforma Obywatelska ustawia się z Komisją Europejską, która ma tak Polskę pognębić, żeby ta odzyskała władzę – stwierdziła prof. Krystyna Pawłowicz na antenie Telewizji Republika.

Zdaniem posłanki PiS Unia Europejska nie ma żadnych podstaw traktatowych, aby narzucać Polsce swoją wolę ws. spraw dotyczących Trybunału Konstytucyjnego. „UE nie ma żadnego prawa do dyktowania nam z dnia na dzień, co mamy robić. To dziś bardzo wyraźnie wybrzmiało w wystąpieniu pani Szydło” – mówiła Pawłowicz.

Odnosząc się do zachowania polityków Platformy Obywatelskiej, którzy w głosowaniu uchwały ws. obrony suwerenności Polski, podobnie jak politycy PSL i .Nowoczesnej, nie wzięli udziału, zaś Agnieszka Pomaska z PO podarła na mównicy sejmowej jej tekst – Pawłowicz powiedziała: – PO zachowała się skandalicznie. Symbolem lekceważenia i pogardy dla spraw Polski był gest Pomaskiej. Bardzo niegodnie zachowali się posłowie. Ja byłam zdumiona – przyznała. W jej ocenie, Platforma „ustawia się” z Komisją Europejską, która ma tak Polskę pognębić, żeby partia Schetyny odzyskała władzę. – Celem jest tu wpłynięcie na sympatie polityczne w Polsce, które być może ma doprowadzić do wcześniejszych wyborów – przekonywała.

 

źródło: Stefczyk.info

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ