Apel Teatru Arka

teatr arka2.jpg

Szanowni Państwo.

Od lutego Teatr Arka przejęła Fundacja Artystów Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych- Jesteś My. Fundacja chce wynajmować pomieszczenia, z których wcześniej korzystało Stowarzyszenie przy ulicy Menniczej 3. Aby podpisać umowę z miastem Wrocław, trzeba zapłacić dług Stowarzyszenia wobec miasta za wynajem pomieszczeń przy ulicy Menniczej 3 .
Fundacja chce ten dług przejąć i zapłacić. Potrzeba na to 8 tysięcy złotych mamy 4 tysiące.

Jeżeli nie zapłacimy Urząd Miasta Wrocław nas wyeksmituje i tym samym Teatr Arka przestanie istnieć, a niepełnosprawni aktorzy, którzy w nim są (6 osób niepełnosprawnych intelektualnie) stracą pracę. Od 12 lat Integracyjny Teatr Arka wypracował unikatową metodę pracy artystycznej, łącząc artystów niepełnosprawnych z pełnosprawnymi , w imię misji na rzecz prawa osób niepełnosprawnych do bycia aktorami i tworzenia Kultury a nie tylko do jej odbioru. Nie można tego zaprzepaścić.

My aktorzy niepełnosprawni bardzo prosimy Was nasi Drodzy widzowie i przyjaciele pomóżcie nam.
Prosimy o wpłacanie na konto Fundacji dowolnych kwot- darowizn, które można sobie odpisać potem od podatku za rok 2016. Każda suma jest na wagę złota. Prosimy nie dajcie nam zniknąć.

Niepełnosprawni Aktorzy z Teatru Arka.

Dane do przelewu:

Fundacja Artystów Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych Jesteś My

Ul. Rogowska 76/33

54-440 Wrocław

Raiffeisen Polbank

26175000120000000031832028

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj