Manifestacja w obronie chrześcijańskiego dziedzictwa Europy

manifa.jpg

W Brukseli przypieczętowano mocnym akcentem islamizację Europy. Dwie eksplozje: jedna na lotnisku, druga przy stacji metro. To kolejne wypełnienie nakazu sury zwanej „wersetem miecza”: „(…) zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki!”. Dziś rano dżihad obwieścił światu, że właśnie przeniósł się z ulic Paryża bliżej ręki, która go karmi, i którą prędzej czy później zeżre.

W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami szopki prezentowanej nam od lewicowych po prawicowe media wg scenariusza, w którym Bruksela starła się z Berlinem, czego efektem jest porozumienie z Ankarą. Turcja ma ograniczyć napływ nachodźctwa i w tym celu od czerwca Europa otworzy dla jej obywateli drzwi na oścież. I nieważne, że w Turcji żyje prawie 80 milionów ludzi z czego 98% to wyznawcy islamu, i że to potomkowie rzeźników chrześcijańskich Ormian. Nikt również nie tylko nie odpowiedział, ale nawet nie zadał pytania, co z nachodźcami, którzy, przebywając w Turcji, nabędą obywatelstwo i za kilka lat i tak wjadą na legalnych dokumentach do strefy Schengen.

Co nam grozi w związku z islamizacją Europy? Pedofilia, gwałty na dzieciach i dorosłych kobietach, pasożytnictwo, zacofanie oraz napady i morderstwa na niewiernych (nie islamistach). Do tego też należy dodać status dhimmi (obywatel drugiej kategorii) jak i obrzezanie kobiet, a wszystko pod nieodzownym prawem Szariatu które tu mówi wprost: ŻADNEJ ASYMILACJI!

Dlatego 2 kwietnia widzimy się we Wrocławiu na kolejnej manifestacji wyrażającej nasz sprzeciw przeciwko miałkiej polityce europejskiej w stosunku do uchodźców i terrorystów z Bliskiego Wchodu.
Razem Obrońmy nasze dziedzictwo i nie pozwólmy wyrwać nas razem z korzeniami!

źródło: https://www.facebook.com/events/1527699064199455/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj