Prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty na Wawelu, przy grobie śp. Pary Prezydenckiej

duda wawel.jpg

Prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty na Wawelu, przy grobie śp. Pary Prezydenckiej. Prezydent wskazał, że emocje związane z tragedią smoleńską są wciąż żywe.

To dla mnie tradycja, to już piąty rok jestem tutaj rano, razem z córką Pary Prezydenckiej, z panią Martą Kaczyńską, z jej córkami. O 8:00 rano jestem na Mszy a potem modlimy się za tych, którzy zginęli, za jej rodziców za Parę Prezydencką, za prof. Lecha Kaczyńskiego i jego żonę Marię. I oczywiście za tych wszystkich, którzy zginęli — mówił Andrzej Duda.

Pytany, jak czuje się jako prezydent przybywając na Wawel, prezydent wskazał:

To są dla mnie wzruszające momenty, a miejsce jest dla mnie doskonale zadbane. Ks. prałat bardzo dba o katedrę i o krypty. Te odwiedziny to zawsze duże emocje dla mnie. Pytany czy czas leczy rany podkreślił: Czas leczy emocje, ale są one żywe. Wspomnienie Pana Prezydenta i Małżonki, ludzi których znałem, którzy zginęli… To był dla nas wszystkich szok. Emocje oczywiście są i nadal będą — mówił prezydent.

g

Foto: twitter

źródło: http://wpolityce.pl/smolensk/288221-prezydent-andrzej-duda-zlozyl-kwiaty-na-grobie-pary-prezydenckiej-to-byl-dla-nas-wszystkich-szok

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj