Fundacja Pro -prawo do życia : Pomóż nam zbierać podpisy

dziecko.jpg

Pomóż nam zbierać podpisy

W 2011 roku po raz pierwszy zbieraliśmy podpisy przeciwko aborcji. W 2013, 2014 i 2015 roku przeprowadziliśmy kolejne kampanie ustawodawcze. Łącznie zebraliśmy ponad 1,5 miliona podpisów! Olbrzymie kampanie społeczne, towarzyszące inicjatywom ustawodawczym, wpływają na opinię publiczną. Dzięki tym działaniom więcej osób dowiaduje się o okrucieństwie aborcji, więcej chce działać, aby powstrzymać mordowanie nienarodzonych. Kolejne osoby, stając przed koniecznością oceny tego strasznego procederu, opowiadają się przeciw niemu.

Podpisy może zbierać każdy – wśród rodziny, znajomych, w swojej wspólnocie, w kościele po Mszy Świętej, w czasie marszu, wycieczki, na ulicy i w domu. Wiemy, że w Polsce część popierających nasze inicjatywy nie podpisuje się – niestety jeszcze nie do wszystkich docieramy. Twoja pomoc pozwoli wypełnić tę lukę! Potrzebujemy Cię niezależnie od tego, gdzie mieszkasz! Zgłoś się, a nasi koordynatorzy skontaktują się z Tobą, udzielą Ci odpowiednich informacji, odpowiedzą na pytania i pomogą rozpocząć działanie.

Zbiórka podpisów będzie trwać od początku kwietnia do końca czerwca 2016 r. Poza tym czasem nie jest możliwe zbieranie podpisów – już teraz możesz jednak zgłosić swoją gotowość, co pomoże nam lepiej zaplanować akcję oraz przekazać Ci terminowo wszystkie potrzebne informacje i materiały!

zródło: http://www.stopaborcji.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj