Jan Pietrzak o planowanym marszu tak zwanego KOD-u

jan pietrzak.jpg

Ta demonstracja jest tak samo fałszywa, jak to, co robi poza tym całe to towarzystwo. To ludzie fałszywi. Mają z tyłu głowy inne myśli i zadania. Chcą destabilizować polską demokrację i demokracji nienawidzą, bo ta wykazała, że nie powinni tu rządzić! Te grupki, które będą protestować, to faszyści i bolszewicy. Chcą rządzić tak, jak rządził Tusk, a więc pogardzając narodem.

To typowa cecha faszyzmu. Bolszewicy z kolei rządzili przy pomocy totalnego oszustwa – i cała ta totalna walka z rządem to właśnie oszustwo. To walka z Polską i autentyczną demokracją. Ona przybiera różne formy, między innymi takich manifestacji. Nie wiem, czy to się powiedzie, czy nie – to kompletnie drugorzędne. Większość ludzi bierze w tym udział oczywiście z powodów niezrozumienia. Jest grupa macherów, cwaniaków na ogół przez kogoś przekupionych lub tracących swoje wielkie fortuny.

To ludzie o złej woli o korzeniach faszystowskich i bolszewickich, chcący zniszczyć w Polsce demokrację. A poza nimi jest wielu ludzi zmanipulowanych, nierozumnych, mających za słabe wykształcenie. Na przykład jak sam Petru, który wielokrotnie dowodził, że jest człowiekiem niedouczonym. Powinien pójść na egzaminy gimnazjalne, bo właśnie się odbywają, a nie zabierać się do spraw publicznych.

autor: Albert Łyjak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj