K. Grzelczyk: Koalicja Dutkiewicza z Petru to kolejny powód do obaw

grzelczyk.jpg

O takim zakończeniu konfliktu w dolnośląskiej Platformie mówiło się już od kilku tygodni. Oficjalne ogłoszenie przejścia radnych miejskich z PO do Nowoczesnej wywołało jednak niemałe poruszenie. Jaka przyszłość czeka wrocławską scenę polityczną?

Krzysztof Grzelczyk były wojewoda nie zostawia suchej nitki na radnych PO/Nowoczesnej i Dutkiewiczu

Platforma Obywatelska nawet w stanie rozkładu zagraża wrocławianom. Radni miejscy z tej partii, uciekając z tonącego okrętu PO, ratunek znaleźli w Nowoczesnej Ryszarda Petru. Dla prezydenta Dutkiewicza jest to kolejne nowe otwarcie, kolejny nowy projekt, tym razem „nowoczesny”.

Dla mieszkańców naszego miasta jest to niestety kolejny powód do obaw. Hasła opozycji totalnej (PO) zastąpione zostaną teraz niekompetencją totalną lidera „nowoczesnych”. Wkład intelektualny szefa Nowoczesnej w nową koalicję będzie niewątpliwie odnotowany w kronikach. Niedawno zatrudniony przez Dutkiewicza niemiecki „pisarz miejski” będzie miał o czym pisać. Nie zapominajmy też, że Petru jest politykiem peregrynującym po Europie w celu nałożenia sankcji na Polskę. Z kimś takim Dutkiewicz chce rozwijać nasze miasto?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj