W. Bednarz : w wyniku ustawek Dutkiewicza z Petru mamy twór bezideowy

wakdek.jpg

We wrocławskiej polityce nie milkną komentarze o egzotycznej koalicji Dutkiewicza z Petru. Według Waldemara Bednarza (byłego kandydata na prezydenta Wrocławia)  ta współpraca to twór bezideowy:

Zgodzie z prawem Kopernika gorszy pieniądz wypiera lepszy – ta sama zasada obowiązuje również w polityce. Albo inaczej – z tonącej statku pierwsze uciekają szczury. W każdym razie w wyniku ustawek Dutkiewicza z Petru mamy twór bezideowy (o którym jedna z radnych mówiła „kastraci”), który dla kasy sprzeda swoją duszę.

Szkoda Wrocławia, szkoda wrocławian. Żenujący spektakl bratania się osób, które jeszcze nie rozliczyły z systemem sprawiedliwości z malwersacji 313 mln przy budowie Stadionu Miejskiego. Jestem ciekaw jak, taki „ekonomista” Petru zacznie tłumaczyć naszego prezydenta z faktu, że jesteśmy najbardziej zadłużonym miastem na prawach powiatu w Polsce.

Bo przecież dobrze o tym wie, bo popierał R.Dutkiewicza w trakcie ostatniej kampanii samorządowej. I teraz widać jak bardzo brakuje dzisiaj w polityce Piłsudskiego, który na pytanie: – Panie Marszałku, a jaki mamy program? Odpowiedział: – Najprostszy z możliwych. Bić ku..y i złodziei.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj