Kijowski nie jest jedyny. Opublikowano raport o długach alimenciarzy

Kijowski.jpg

Mamy dobrą wiadomość dla Mateusza Kijowskiego – jego długi alimentacyjne nie są najwyższe. Rekordzista ma „na koncie” ponad 430 tysięcy złotych. To 48-letni mieszkaniec Lubelszczyzny – wynika z raportu opublikowanego przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

„Informacje o dłużnikach alimentacyjnych przekazało do BIG InfoMonitor 2236 z 2478 gmin w Polsce oraz 103 osoby prywatne posiadające wyrok sądowy z tytułem wykonawczym” – podaje polsatnews.pl

Przeciętny alimenciarz ma długi w wysokości niemal 32 tysiące złotych.

Czyli te Mateusza Kijowskiego są większe niż „średnia” alimenciarza. W grudniu zeszłego roku „Super Express” podał, że jest winny dzieciom około 80 tysięcy złotych.

On sam jednak bagatelizuje problem.

„Nigdy tej sprawy nie ukrywałem, ale proszę zwrócić uwagę, że jestem jedyną osobą, którą się pyta o alimenty, choć w życiu publicznym jest wiele osób, które mają w tej kwestii poważniejsze problemy” – stwierdził lider KOD-u w rozmowie z dziennikarką „Newsweeka”.

„Do końca marca w bazie dłużników tej firmy znajdowało się 270 tysięcy osób niepłacących alimentów. W ciągu ledwie dwóch miesięcy liczba ta wzrosła o 9 tys. osób. Najwięcej, bo ponad 4 tys., przybyło w Małopolsce i jest ich obecnie ponad 16 tys. Łączne ich zadłużenie wynosi 179 mln zł. Tylko w województwie łódzkim odnotowano spadek dłużników alimentacyjnych i to o 8743 osoby” – podaje polsatnews.pl

Czytaj więcej : Jawor: Rekordowe 500+ ! Aż 5,5 tys. zł dla jednej rodziny

 

źródło: http://niezalezna.pl/79758-kijowski-nie-jest-jedyny-opublikowano-raport-o-dlugach-alimenciarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj