Wrocław: Demonstracja na rzecz zachowania elewatora nad Odrą

protest ele.jpg

Mieszkańcy Wrocławia organizują protest:

„Władze miejskie, zamierzają wyburzyć kolejny zabytek przemysłowej historii miasta. Tak jak ty, my też się z tym nie zgadzamy i wiemy, że nie zgadza się wielu Wrocławian. Dlaczego więc nikt nie liczy się z naszym głosem? Nie jesteśmy zorganizowani! Narzekamy tylko w rozmowach z przyjaciółmi i w internecie, sami nie dajemy sobie szansy.
Tym razem naprawdę dużo od ciebie zależy. Nie ograniczaj się do facebooka. Zadzwoń lub spotkaj się z 3 osobami i pójdźcie, w środę 11 maja o godzinie 18, pod siedzibę konserwator(Muzeum Architektury/Museum of Architecture – Wroclaw-PL
Bernardyńska 5, 50-156 Wrocław) . Krzyknijmy wspólnym głosem, na pewno nas usłyszą.

Załóż na protest czarną koszulkę, żeby przypomnieć o straconych przez Panią konserwator zabytkach(m.in. kamienice przy ul. Dubois, Pułaskiego, Wyszyńskiego i przy kościele św. Marii Magdaleny, cukrownia Klecina, cukrownia Sołtysowice, Rzeźnia Miejska, elewator Młyna Sułkowice, fragment Browaru Piastowskiego, szachulcowa willa przy Kromera, schron piechoty przy ul. Grabiszyńskiej, wozownia przy ul. Orlej, wiadukt nad ul. Grabiszyńską, schron dowodzenia i gmachu Centrali Rybnej przy Dworcu Głównym PKP, lista jest o wiele dłuższa..)”

źródło: https://www.facebook.com/events/870910826370716/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj