Wrocław: Niedługo otwarcie parku trampolin

Nowy park trampolin zlokalizowany przy ul. Długosza 59 – 75 we Wrocławiu zostanie otwarty już 14 maja. Będzie to jedno z największych tego typu miejsc w Europie. Na 3500 metrach kwadratowych znaleźć będzie można – poza trampolinami oczywiście – basen z gąbkami, wieżę do skoków, pneumatyczną poduszkę czy strefę fitness.

We wrocławskim parku trampolin GOjump na gości czekać będzie aż 3500 metrów kwadratowych wypełnionych atrakcjami. Co znajdziemy w ogromnej hali? W arenie głównej mającej ponad 750 metrów kwadratowych można wybierać pomiędzy trampolinami poziomymi i skośnymi, urozmaiconymi specjalnymi boksami do ćwiczenia skoków oraz podwieszonymi pod sufitem przeszkodami. Strefa zbijaka służy temu, aby w podskokach, zaprzeczając prawom grawitacji, zbijać się nawzajem wraz ze znajomymi. Strefa wsadów do kosza pozwala z kolei poczuć się jak zawodowy koszykarz. Strefa skoków na poduchę pneumatyczną pozwala z kolei bezpiecznie lądować na ogromnej (ponad 70 m kw.) dmuchanej poduszce.

Godzina skakania kosztuje 33 złote, jeżeli kupimy bilet na miejscu. Taniej zapłacą ci, którzy dokonają rezerwacji przez internet oraz zorganizowane grupy powyżej dziesięciu osób. Za darmo do parku trampolin wejdą natomiast nasi Czytelnicy. Mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia od własciciela obiektu. Szczegóły będą podane po godzinie 20:00 (08.05.2016) na naszym fejsbuku!

fot. Dawid Zawadzki

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj