Kukiz do PiS: Wolę k****** rzucać, marszałkowie wielebni, niż mieć takich jak Wy wyborców

kukiz 45.jpg

„Skoro tak bardzo nowych Panów narodu polskiego oburza moja rock’n’rollowa retoryka z czasów jeszcze nieparlamentarnych to może zajmą się Panowie swoimi janczarami wypisującymi na moim FB bluzgi godne poziomu ich wyboru” – napisał na Facebooku Paweł Kukiz, który odniósł się do wpisów internautów na swoim profilu.

Lider Kukiz’15 przytoczył na swoim profilu historię, jaka miała mieć miejsce po Konwencie Seniorów. Polityk napisał, że po jego zakończeniu marszałek Sejmu Marek Kuchciński poinformował o tym, że PiS „konsultuje ze swoimi prawnikami sprawę ujawnionych, potajemnie nagranych moich prywatnych rozmów, tzw. taśm Kukiza”. Według relacji Kukiza, Kuchciński miał powiedzieć, że zostało na nich obrażone Prawo i Sprawiedliwość. „Rzeczywiście – taśmy pełne są bluzgów ale po pierwsze nagrane zostały blisko rok temu a po drugie – wara od moich prywatnych rozmów.” – napisał lider ugrupowania.

Kukiz zaapelował również, aby PiS zajął się „swoimi janczarami”, którzy „wypisują bluzgi godne poziomu ich wyboru”. „Może Panowie zajmą się swoimi fanami piszącymi komentarze w zacnych, prawych i sprawiedliwych portalach w rodzaju niezależna czy wpolityce? (…) Pod każdym prawie artykułem wyborcy PiS popisują się podobną retoryką. To ja już wolę k****** rzucać, marszałkowie wielebni, niż mieć takich jak Wy wyborców” – zakończył.

Czytaj również: Bicz na oszustów podatkowych: Sejm przyjął klauzulę przeciwko unikaniu opodatkowania

źródło: http://telewizjarepublika.pl/kukiz-do-pis-wole-k-rzucac-marszalkowie-wielebni-niz-miec-takich-jak-wy-wyborcow,33469.html

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ