Ktoś przerabia plakaty ze Schetyną

146350352412637980541.jpg

Przed kilkoma dniami Platforma Obywatelska wystartowała z nową kampanią. Na billboardach pojawiło się zdjęcie szeroko uśmiechniętego lidera opozycyjnego ugrupowania Grzegorza Schetyny, a pod nim umieszczono hasło „Wspólnie obronimy Polskę”. Już na samym starcie kampanii plakat obśmiano, a teraz ktoś zaczął go na dodatek przerabiać. I całkowicie pogrążył akcję PO.

Billboardy z hasłem „Wspólnie obronimy Polskę” oraz zdjęciem Grzegorza Schetyny miały być kolejnym etapem kampanii PO związanej z marszem, który odbył się 7 maja. Okazały się niewypałem – natychmiast je wyśmiano, bo choć hasło zawiera słowo „wspólnie” to na zdjęciu jest samotny Schetyna. W komentarzach dopytywano się również, przed kim Platforma chce Polskę obronić.

Głos zabrał także Paweł Rabiej z Nowoczesnej. „Wspólnie – czyli ja Grzegorz, ja Juliusz (drugie imię Grzegorza Schetyny – przyp. red.) i ja Schetyna? No nie wiem czy się ze sobą dogadają” – zakpił na Twitterze.

Teraz ktoś platformiane billboardy zaczął przerabiać. We Wrocławiu zmieniono na plakatach jedną literę – z hasła „Wspólnie obronimy Polskę” zrobiono „Wspólnie OBROBIMY Polskę”.

Tylko jedna literka, a jakże inny przekaz…

bilbord

fot.:  ​facebook.com/TrefneMieso/print screen

źródło: niezalezna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj