Wrocław: Policja ujawnia portret pamięciowy domniemanego zamachowca

michas wkurwiony.jpg

Policja apeluje do osób, które 19 maja 2016 r., we Wrocławiu, przed godziną 14.00 podróżowały autobusem miejskim linii 145, pasażerów, którzy oczekiwali na przystankach autobusowych na linii autobusu 145, świadków eksplozji, do której doszło przy ulicy Kościuszki o kontakt z najbliższą jednostką policji.
 
Jednocześnie ujawniony został wizerunek oraz rysopis mężczyzny poszukiwanego przez policję w związku z porzuceniem w autobusie ładunku wybuchowego domowej roboty.
 
RYSOPIS:

Mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost około 180 cm, szczupła sylwetka, twarz pociągła-szczupła-bez zarostu, włosy ciemnobrązowe raczej krótkie. Mężczyzna miał okulary przyciemniane, ubrany był w ciemną bluzę z kapturem i spodnie dresowe koloru czarnego.
fot. dolnoslaska.policja.gov.pl)

 
Policja opublikowała również portret pamięciowy mężczyzny poszukiwanego w związku z pozostawieniem w autobusie ładunku wybuchowego.

h
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnione zostało również nagranie z monitoringu.

Na nagraniu widać mężczyznę idącego z żółtą torbą, który na kolejnym ujęciu jest już w autobusie. Po pozostawieniu tam żółtej torby mężczyzna wysiada i przechodzi koło dworca, przez tunel.

ZOBACZ FILM: http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/resource/86af3088-7c60-4628-8a78-3d926e4a9db9:JCR.flv

Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą prowadząc intensywne, różnego rodzaju działania zmierzające do wyjaśnienia jej okoliczności, poszukują także mężczyzny, który może posiadać ważne informacje na temat tego zdarzenia – informuje wrocławska policja.

 W celu szczegółowego wyjaśnienia przebiegu i okoliczności zdarzenia, policjanci apelują również do osób, które 19 maja 2016 r. przed godziną 14.00 podróżowały autobusem linii 145 na trasie Tarnogaj – Sępolno lub czekały na przystankach autobusowych wzdłuż tej trasy, o kontakt pod numerem telefonu 0-800-283-107 (z telefonów stacjonarnych) lub 71/344-15-53 (numer dla użytkowników telefonów stacjonarnych i komórkowych).

źródło: http://niezalezna.pl/80755-bomba-we-wroclawiu-policja-ujawnia-portret-pamieciowy-i-nagrania-z-monitoringu

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ