Najnowszy numer miesięcznika „Nowe Życie” przybliża swoim czytelnikom Legnicki Cud Eucharystyczny

Z rozmowy z ks. Andrzejem Ziombrą – proboszczem parafii, w której miało miejsce wydarzenie Eucharystyczne możemy dowiedzieć się o kolejnych etapach prowadzących do ujawnienia nadzwyczajności tego co się dokonało 25 grudnia 2013 r. Uzupełnieniem jest tekst o istocie cudów Eucharystycznych oraz historia najbardziej znanych a także zapominanych cudów jak np. cud Eucharystyczny z Długołęki pod Wrocławiem. Ponadto publikujemy tekst o czci katolików wobec Najświętszego Sakramentu.

W numerze miesięcznika można przeczytać o znaczeniu liczb występujących w Piśmie św., początkach schronisk Brata Alberta i różnych cechach osobowości. W części poświęconej kulturze zaprezentowano portal z zakrystii katedry wrocławskiej oraz najnowsze odkrycie związane z cudowną figurą Matki Bożej Bardzkiej. Siostra Aniela proponuje pyszne kocie oczka a w abecadle rodzinnym kolejne hasło: humor.

Życzymy ciekawej lektury. Ponadto informujemy, że archiwalne teksty z miesięcznika „Nowe Życie” dostępne są na stronie internetowej, natomiast najnowsze informacje na profilu pisma na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj