Nowe połączenie z wrocławskiego lotniska

635480496110145634.jpg

W Dzień Dziecka Ryanair sprawi prezent nie tylko dzieciom.

Najnowsze połączenie niskokosztowe z wrocławskiego lotniska Strachowice startuje już 1 czerwca. Samoloty z Wrocławia do portu lotniczego Wenecja Treviso Sant’Angelo, położonego 3 km na południowy zachód od Treviso i 20 km od Wenecji, będą latały dwa razy w tygodniu: w środy oraz w niedziele. Dzięki temu łatwiej będziezaplanować krótszy lub też dłuższy wyjazd do Wenecji, miasta kanałów, połączony na przykład ze zwiedzaniem regionu.

Wenecja jest jednym z tych miejsc, o których mówi się, że trzeba je zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Warto zwiedzić liczne zabytki miasta, których bogactwo i forma decyduje o pierwszorzędnym znaczeniu Wenecji jako ośrodka turystyki nie tylko w skali Włoch, ale też w skali ogólnoświatowej. Zabytki te, tworząc unikatowy zespół urbanistyczny miasta kanałów i mostów, stanowią o tym, że Wenecja jest uznawana za jedną z najcenniejszych pozycji na liście światowego dziedzictwa ludzkości.

Plac świętego Marka, bazylika świętego Marka, pałac Dożów, most Westchnień, wieża zegarowa, kanał Grande, most Rialto, liczne kościoły, jak kościół Santa Maria della Salute, gondole i niepowtarzalna atmosfera przyciągają do tego miasta turystów z całego świata. Poza tym z Wenecji blisko jest do Werony, Padwy oraz nad przepiękne jezioro Garda, które jest rajem dla fanów sportów wodnych i rowerzystów.

Bilety do Wenecji na 1 czerwca można kupić naprawdę w niewygórowanej cenie. Łącznie z Wenecją pasażerowie wrocławskiego lotniska mają teraz do wyboru cztery połączenia do Włoch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj