Duda „Nie po to zostałem prezydentem, żeby się bać”

duda i wojsko.jpg

Politycy opozycji i działacze rozmaitych przybudówek grożą rządzącym w absurdalny sposób. Doczekali się dzisiaj stanowczej odpowiedzi prezydenta. – Nie oddamy dobrej zmiany! Nie oddamy jej za nic w świecie – stwierdził Andrzej Duda, który dodał: „Choćby wychodzili różni i straszyli, straszyli mnie jako prezydenta. Nie po to zostałem prezydentem, żeby się bać”.

Polacy jednoznacznie oceniają działania prezydenta Andrzeja Dudy i rządu Beaty Szydło. Wyniki sondażu z ostatnich dobitnie pokazują, że są zadowoleni z przeprowadzanej „dobrej zmiany”. To chyba najbardziej boli polityków PO czyNowoczesnej

Cztaj: Za rządów PO – PSL Polska stała się rajem dla „przestępców” podatkowych

Do działań opozycji, która nadal nie potrafi pogodzić się w wyborczą porażką, odniósł się prezydent Duda podczas spotkania w Radzyniu Podlaskim: „Realizacja obietnic wyborczych to dla mnie kwintesencja uczciwej demokracji”.

– Nie oddamy dobrej zmiany! Nie oddamy jej za nic w świecie. Ja to państwu obiecuję, choćby wychodzili różni i straszyli, straszyli mnie jako prezydenta. Nie po to zostałem prezydentem, żeby się bać. Nie po to państwo mnie wybraliście. Wybraliście mnie po to, bym służył polskiemu państwu – mówił prezydent.

– Będę wspierał polski rząd we wszystkich tych zmianach, które powodują, że Polska staje się przyjaznym państwem dla wszystkich ludzi, a nie tylko dla wąskich grup – podkreślił.

źródło: http://niezalezna.pl/81197-groza-i-strasza-doczekali-sie-odpowiedzi-nie-po-zostalem-prezydentem-zeby-sie-bac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj