Legnica: Radny opuszcza PO ! „To nie miejsce dla mnie”

Kiełb.jpg

Wiceprzewodniczący legnickiej rady miejskiej – Jacek Kiełb, postanowił opuścić Platformę Obywatelską.

-Szanowni Państwo! W dniu dzisiejszym złożyłem rezygnację z członkostwa w Platformie obywatelskiej RP. Decyzja ta dojrzewała we mnie od dawna i dziś ujrzała światło dzienne – napisał na swoim profilu facebook. – Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim osobom, z którymi miałem okazję współpracować podczas całego okresu mojego członkostwa w PO. Wierzę, że z wieloma z Was będę nadal owocnie pracował przy kolejnych projektach.

Radny napisał do Biura Krajowego PO, że w swojej pracy musi kierować się sercem i działać zgodnie z własnymi wartościami. Dlatego już nie widzi siebie w partii.

-Platforma Obywatelska, szczególnie jej nowy Przewodniczący wraz z najbliższym otoczeniem, według mnie,  obecnie podejmuje decyzje często z myślą o utrzymaniu stanowisk konkretnych osób, a nie o przyszłości regionu oraz kraju – napisał Jacek Kiełb. – Nie jest to zgodne z  moim przekonaniami i wartościami, którymi kieruję się w swoim życiu – podkreślił i dodał, że polityka nowego przewodniczącego skupia się na budowaniu podziałów a nie na merytorycznym dialogu. – Moje wewnętrzne przekonanie na dzień dzisiejszy mówi mi, że Platforma Obywatelska nie jest miejscem dla mnie.

 

fot. www.legnica.fm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj