Jelenia Góra: Para zatrzymana za kradzież samochodu

policja.jpg

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy ukradli samochód z jednego z parkingów w Cieplicach. Jego wartość właściciel oszacował na 2.500 złotych. Para wpadła , gdy próbowała wsiąść do skradzionego pojazdu na jednym z parkingów na terenie Osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze. Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Teraz grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 19-letnią kobietę oraz 30-letniego mężczyznę, podejrzanych o kradzież z włamaniem do pojazdu.

Jak ustalili policjanci, para w nocy z 28 na 29 maja 2016 roku włamała się do pojazdu marki suzuki zaparkowanego na jednym z przyblokowych parkingów w Jeleniej Górze – Cieplicach i go ukradła. Jego wartość właściciel oszacował na 2.500 złotych.

Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie odnaleźli skradziony pojazd zaparkowany na jednym z parkingów na terenie Osiedla Zabobrze. Funkcjonariusze zatrzymali parę podejrzewaną o jego kradzież, gdy próbowali wsiąść do skradzionego auta.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i sprawdzają czy zatrzymani nie mają na koncie więcej podobnych czynów. Para trafiła do policyjnego aresztu. Teraz za kradzież z włamaniem grozić im może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Jeleniej Górze

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ