LUBIN: Rada Miejska w Lubinie dorobiła się jednoosobowej opozycji

grzegorz pyka.jpg

Dzisiaj Radny Grzegorz Pytka postanowił zrezygnować z członkostwa w klubie radnych Lubin 2006 i przejść do opozycji. 

Odszedłem gdyż ugrupowanie to jest niezgodne z moimi wartościami – komentuje radny

Jak podaje portal e-legnickie.pl , – Rada Miejska w Lubinie liczy 23 radnych. 22 z nich zostało wybranych z listy Stowarzyszenia Lubin 2006 będącego zapleczem prezydenta Roberta Raczyńskiego. Jedyny radny niezależny od razu po wyborach zapowiedział, że będzie wspierał działania radnych prezydenckich. Sesje Rady były krótkie i nudne: nad projektami uchwał w zasadzie nie dyskutowano. Podczas głosowań wszyscy byli za lub ewentualnie wstrzymywali się od głosu. Ewenementem było głosowanie przeciw. Dodajmy, że wszystkie projekty uchwał pochodziły od prezydenta miasta bądź samych radnych. .

Według radnego :

Lubin 2006 działa jak ,,państwo w państwie”gdzie parę rodzin opanowało miasto i pod przykrywką bezpartyjnych samorządowców mydli ludziom oczy ,a mają powiązania z PO. 
 

Radny Grzegorz Pytka deklaruje, że nie będzie opozycjonistą totalnym

Grzegorz Pytka to fotograf gwiazd polskiego show-biznesu, oficjalny fotograf Miss Polski oraz Miss Supranational. Od 9 lat zajmuje się fotografią reklamową, mody, portretową, uliczną. Swoje prace prezentował na wystawach m.in. w Berlinie, Wrocławiu, Poznaniu, Lubinie. Współpracuje z firmami takimi, jak Telewizja Polsat S.A., Telewizja Polska S.A., KGHM Polska Miedź S.A.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ