Kukiz krytykuje polityków broniących Polańsiego

Kukiz sejm.jpg

„Niech Zbigniew Ziobro zostawi w świętym spokoju wybitnego artystę, który ma osiemdziesiąt parę lat. To przestępstwo miało miejsce pięćdziesiąt lat temu” – powiedział w rozmowie z portalem Onet poseł Nowoczesnej, Grzegorz Furgo.

Jego sugestię, by „wybitnemu artyście” pozwalać na więcej, celnie skomentował na swoim facebookowym profilu Paweł Kukiz, dodajmy – kiedyś też artysta. Kukiz napisał dosłownie:

Mam propozycję: wybitni artyści powinni mieć prawo sypiania z dziećmi, hodowania (jak Woody Allen) nałożnic, ożenku z jeżem i darmowy (nocny) karnet do ZOO.

Wszystko dla sztuki, wrażeń, przeżyć i humanizmu. 

Wybitni artyści powinni mieć prawo do pogardy dla zwykłych zjadaczy chleba. Wybitni artyści od urodzenia powinni mieć wszystko przedawnione.

Powinni tak naprawdę stać ponad prawem bo przecież są duchem a nie materią. Powinni być bezkarni, bezwstydni, bez honoru, bez majtek, bez podatków ale za to z medalami. Za to, że są wybitni :-).

A Ziobro powinien podać sie do dymisji. Ewentualnie- w ramach skruchy – przespać z dziewczynką z piątej C ze szkoły podstawowej w Kodówce Małej…

To tak z okazji kończącego się Dnia Dziecka….

źródło: http://www.fronda.pl/a/kukiz-celnie-do-politykow-broniacych-bezkarnosci,72638.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj