Bazelak: Należy zwalczać całe to liberalne lewactwo!

456ytefddsfdsfsd.jpg

„Nie interesuje mnie polityka. Najważniejszy jest dla mnie Bóg, moja rodzina i moja Polska.” – pisze Kamil Bazelak.

„Antypolskość, ateizm i całe to liberalne lewactwo są wrogimi dla nas postawami życiowymi, które należy zwalczać z całych sił, wszelkimi dostępnymi przez nasze prawo środkami” – pisze na Facebooku sportowiec Kamil Bazelak.  

Bazelak w poście na portalu społecznościowym pisze co jest dla niego najważniejsze w życiu. „Nie interesuje mnie polityka, rozgrywki personalne i powszechna demagogia. Liczą się dla mnie tylko wartości chrześcijańskie. Najważniejszy jest dla mnie Bóg, moja rodzina i moja Polska. Ludziom, mediom, politykom, którzy stoją w opozycji do takich wartości, jakie niesie za sobą chrześcijaństwo, mówię zdecydowanie NIE!” – podkreśla sportowiec. 

Sportowiec wskazuje również źródło siły i wartości, z którego powinniśmy korzystać na co dzień. „Największym nośnikiem wartości w naszym codziennym życiu winna być Biblia, a nie tendencyjne reżimowe media i zakłamani politycy” – wyjaśnia Kamil Bazelak. Zdaniem sportowca chrześcijaństwo pozwala na osiągnięcie pełni człowieczeństwa. „Jezus wskazuje nam drogę przez życie prowadzącą do Zbawienia. Od nas tylko zależy, czy tą drogą pójdziemy. Najważniejsza w życiu jest gloryfikacja miłości, miłosierdzia, prawdy, mądrości i piękna. Bez wartości chrześcijańskich człowiekiem staje się nikim, a jego życie sprowadza się tylko do zaspokajania własnych potrzeb fizjologicznych i gromadzenia dóbr materialnych, które i tak straci w momencie swojej śmierci.” – tłumaczy sportowiec na Facebooku.

fot. youtube.com

źródło: stefczyk.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj