Zignorował dopuszczalną prędkość na terenie zabudowanym – motocyklista stracił prawo jazdy

przekroczenie predkosci.jpg

Zatrzymane prawo jazdy, mandat i 10 punktów karnych, to skutek brawurowej jazdy z nadmierną prędkością na terenie zabudowanym. Motocyklista zatrzymany przez wrocławskich policjantów, który zlekceważył obowiązujące przepisy i zasady bezpieczeństwa, przekroczył dozwoloną prędkość o blisko 80 km/h.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu z zespołu do zwalczania agresji na drodze, w wyniku prowadzonych działań, zatrzymali motocyklistę, który na terenie zabudowanym zignorował ograniczenie prędkości, znacznie ją przekraczając.

Do zatrzymania doszło 2 czerwca 2016 r. około godziny 14.00, gdy policjanci zauważyli na ul. Legnickiej we Wrocławiu motocyklistę, który jechał z prędkością znacznie większą niż w tym miejscu jest dopuszczona. Przeprowadzony przez funkcjonariuszy pomiar wykazał przekroczenie dozwolonej prędkości o blisko 80 km/h.

Po zatrzymaniu mężczyzną, który jechał motocyklem marki Suzuki okazał się 24 – letni mieszkaniec województwa łódzkiego. W związku z popełnionym wykroczeniem i zignorowaniem zasad bezpieczeństwa, w świetle obowiązujących przepisów, policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy w celu wydania decyzji przez starostę o zatrzymaniu dokumentu na 3 miesiące.

Mężczyzna został też ukarany mandatem, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych.

Zobacz film : http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/zignorowal_dopuszczalna_predkosc_na_terenie_zabudowanym___motocyklista_stracil_prawo_jazdy_

źródło: dolnoslaska.policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj