BYLIŚCIE OKRUTNYMI IDIOTAMI

albert łyjak.jpg

Springer kreowany przez „Wyborczą” na autorytet w sprawach mieszkaniowych oraz w temacie architektury. Często publikuje w dzienniku Michnika. Nikt więc nie spodziewał się chyba, że po konferencji PiS ws. programu Mieszkanie Plus autor ten uderzy w… poprzednią władzę. 

„Słucham konferencji o programie Mieszkanie Plus. (…) Rozwiązania, które są w tym programie, były do wzięcia 5 i 10 lat temu. Ale byliście IDIOTAMI, STRASZNYMI, STRASZNYMI IDIOTAMI, bo uznaliście, że Polacy sami sobie z tematem mieszkania poradzą”– napisał na Facebooku Filip Springer.

” A wystarczyło poczytać badania, co Polacy o swojej sytuacji mieszkaniowej myślą, wystarczyło się porównać z innymi krajami UE. Naprawdę, wystarczyło umieć czytać. Ale BYLIŚCIE OKRUTNYMI IDIOTAMI. Mieliście to w dupie. No i teraz PiS ogłasza program, który nie jest żadnym odkryciem Ameryki, tu nie wymyślono koła. To jest coś, co było do wzięcia i zrobienia. I jak im to wyjdzie, to będą im tak słupki leciały do góry, że jak zechcą, to Trybunał Konstytucyjny wyślą w kontenerze na Kamczatkę. A opiniami Komisji Europejskiej będą się podcierać”

autor: Albert Łyjak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj