Korwin: Kaczyński powinien trafić do więzienia

korwin.jpg

Szef partii KORWiN uważa, że szef PiS powinien zostać skazany.

Janusz Korwin-Mikke odniósł się do wypowiedzi Rafała Ziemkiewicza w Telewizji Republika. Dziennikarz „Do Rzeczy” mówił o potrzebie wsadzenia Donalda Tuska do więzienia.

 

„Redaktor Rafał Ziemkiewicz powiedział coś o czym mówię już od dawna: „Kogo jak kogo, ale Donalda Tuska trzeba wsadzić do więzienia. Pisałem o tym już dawno, że mam nadzieję, że jako pierwszy premier trafi do pierdla. Zasługuje na to z wielu paragrafów”” – pisze Korwin.

 

Korwin-Mikke nie tylko zgadza się z Ziemkiewiczem, ale chce iść krok dalej i wsadzić do więzienia kolejnych polityków. Oberwało się też Jarosławowi Kaczyńskiemu i Waldemarowi Palwakowi.

 

„A ja mówię, że cały ten gang, który rządzi Polską – Tusk, Pawlak czy Kaczyński – powinien trafić za kratki. Wszystkich nie wsadzimy, ale może niektórym uda się wymierzyć staropolską karę, czyli wysmarować smołą, a potem wytarzać w pierzu” – dodał europarlamentarzysta.

źródło:: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/korwin-kaczynski-powinien-trafic-do-wiezienia,17145351583#ixzz4AySGFfG7

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj