Misiek Kamiński zmieni klub? Szef Kukiz’15 nie mówi „nie”

Michał kaminski z logo po.jpg

Niedawno informowaliśmy, że Michał Kamiński został zawieszony w prawach członka klubu Platformy Obywatelskiej. Teraz pojawiły się pogłoski, że w ogóle może klub opuścić i spróbować szczęścia gdzie indziej. Czy mógłby trafić do Kukiz’15. Stojący na czele formacji Paweł Kukiz nie mówi, że to niemożliwe.

Kamińskiego zawieszono jakiś czas temu w prawach członka klubu PO. Powodem miało być to, że przyjmuje zaproszenia do programów telewizyjnych i radiowych bez uzyskania zgody komórki prasowej klubu.

„Misiek” jakoś się tym specjalnie nie przejął. „Przyjmuję tę decyzję z pełną pokorą. Żeby ukoić moje stargane nerwy, udaję się pod najbliższy billboard Grzegorza Schetyny, by odnaleźć ukojenie w tej trudnej sytuacji” – poinformował.

Ostatni pojawiły się z kolei pogłoski, że Kamiński może w ogóle zmienić klub parlamentarny. Spekuluje się nawet na temat jego ewentualnego przejścia do Kukiz’15. Co ciekawe, nie zaprzeczył temu Paweł Kukiz. W programie #dziejesienazywo w wp.pl zaznaczył tylko, że „Misiek” musiałby przed tym „zrobić porządek sam ze sobą”.
Jeżeli będzie chciał się zbliżyć do Kukiz’15, najpierw musi przejść, ale to musi wynikać z prawdziwej spowiedzi, czyściec w postaci uczestnictwa w zespole parlamentarnym do spraw zmiany ordynacji wyborczej na okręgi jednomandatowe. To musi wynikać z dobrej woli, a nie z interesu politycznego, partykularnego
– powiedział Kukiz.

Czyżby szykował się egzotyczny transfer?

źródło: http://niezalezna.pl/81726-misiek-kaminski-zmieni-klub-szef-kukiz-15-nie-mowi-nie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj