Jan Pietrzak bez ogródek: Są trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski

Pietrzak.jpg

Próbują zniszczyć ten rząd, unieważnić go i doprowadzić do nowych wyborów. Nie ukrywają tego. Każda okazja będzie dobra, by deprecjonować władzę wybraną przez Polaków, ponieważ obecny rząd nie służy tej szajce, która od 25 lat nas okrada. Nie służy również naszym sąsiadom, którzy jak okupanci też nas okradają. Tutaj jest zmowa krajowych i zagranicznych ośrodków, żeby przeszkadzać robić dobre reformy dla Polaków – mówi portalowi niezalezna.pl Jan Pietrzak.

Czy manifestantom z Komitetu Obrony Demokracji nie przeszkadza być poddanymi, bo nie potrafią inaczej, nigdy nie byli dumnymi z tego, że są Polakami? – To jest skutek 45 lat komunizmu i 25 lat lewackich mediów. Oni to w telewizjach bez przerwy słyszą. Trzy, cztery pokolenia zostały wychowane na oszustwie. Są dziś trzy wielkie media, które służą do niszczenia Polski i eksterminacji narodu polskiego. Nie udało się w czasie wojny, więc teraz trzeba niszczyć. Jak? Rozkraść przemysł, młodzież wysłać na saksy, a nam zostaną rezerwaty natury z żubrami dla niemieckich wycieczek. Taka jest ich ideologia, chcą aby rząd był antypolski. Nie chcą oddać władzy Polakom – zaznacza Pietrzak.

Można przekonać tych, którzy obnoszą się z napisem „jestem drugiego sortu”? Według Pietrzaka, cokolwiek by nie powiedział Jarosław Kaczyński czy Antonii Macierewicz, to wokół tego robi się wielką awanturę. – Każde słówko wyrwane z kontekstu jest wykorzystane przez propagandową szkołę, która ma niszczyć całą wypowiedź i nie dopuszczać do tego, aby odbiorcy zrozumieli o co naprawdę chodzi. Walczą na wszystkie możliwe sposoby, aby dalej nas okradać. Oni nie mają żadnych złudzeń i boją się, że przepadną im miliardy z podatku bankowego czy zachodnich korporacji. Oni o to walczą. Przekupują ludzi, płacą im po 100 zł, aby udawali opozycję. To jest metoda wojny hybrydowej. Nie chodzi im o to, aby się coś poprawiło w naszym życiu, są chytrzy i bezczelni – podkreśla artysta.

Jan Pietrzak podał jako przykład podobnego postępowania działania Władimira Putina wobec Ukrainy. – Jemu nie chodzi o Donbas, ani o dobro Ukrainy, ale o to by panował tam chaos i przestała się rozwijać. Stare komuchy, michnikowszczyzna i tuskoidy też nie chcą dopuścić, aby Polska się rozwijała – dodaje.

Pietrzak wskazuje na nasilone działania propagandowe. – Czekają na jakieś niezręczne słowo, minę, ustawę, aby rozkręcić awanturę.Mają łatwo, bo posługują się wielkimi telewizjami, które oglądają miliony ludzi. Polska jest pod nawałem propagandy, a ona jest częścią wojny przeciwko polskiemu nardowi. Może to zbyt ostre słowa, ale im chodzi, byśmy się kłócili, byśmy byli wściekli na siebie. Z Sejmu ma być robiony śmietnik i widowisko, a nie aby przegłosowywać dobrych ustaw – na tym polega ich działanie – podsumowuje Pietrzak.

źródło: niezalezna.pl

25 KOMENTARZE

  1. Ameryki nie odkrył, dokładnie i wręcz idealnie zdiagnozował sytuację. Przykre, że komik ma odwagę otwarcie mówić o tym, a nie ci, którzy zawodowo zajmują się polityką… bo co, bo tivieny będą nieprzychylne? Panu Jankowi 25 lat to nie przeszkadzało, że blokowali go totalnie, a my i tak pamiętaliśmy jego i jego sztukę. Pan Janek mówił swoje, ośmieszając głupotę w każdym wydaniu. Szacun Panie Janie. Mam nawet dystans do Pana, bo bardzo często mylono mnie z Panem z powodu fizycznego podobieństwa.

  2. Prawda cala prawda wywalic tych z kodu i tych co niszcza Polske na zbity pysk i zabrac im obywatelstwo Polskie .Von z ta cholota !!!!!

  3. Kiedys go lubilam.niestety dawno odlecial.teraz jest juz tylko zgorzknialym starszym panem z niewyszukanym dowcipem a xa to z wieloma obsesjami

    • A dlaczego Pani twierdzi, że to Pan Pietrzak się zmienił? Dla mnie był, jest i będzie Szanowanym człowiekiem. Zachęcam posłuchać Pana Krzysztofa Karonia na YouTube, pozdrawiam.

  4. …a wez ty dziadygo,komunistyczny dupowlazie ubierz sobie kapcie usiadz w fotelu , zamknij buzie i rozwiazuj krzyzowki !……znalazl sie autorytet do pouczania Polakow co dla nich jest dobre !

  5. do Ślązak według ciebie tak wygląda demokracja każdy kto inaczej myśli to dla ciebie nic nie wart? Jedynie ty jesteś tym prawdziwym Polakiem który zapewne nic w życiu nie ukradł ani nic złego na sąsiada nie powiedział potrafisz tylko jad wylewać. Zastanów się nad swoim życiem czy w ogóle jest ci to potrzebne. Nie musisz odpisywać.

  6. do Ślązak według ciebie tak wygląda demokracja każdy kto inaczej myśli to dla ciebie nic nie wart? Jedynie ty jesteś tym prawdziwym Polakiem który zapewne nic w życiu nie ukradł ani nic złego na sąsiada nie powiedział potrafisz tylko jad wylewać. Zastanów się nad swoim życiem czy w ogóle jest ci to potrzebne. Nie musisz odpisywać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj