Szczęsny może nie zagrać w meczu z Niemcami

szczesny.jpg

Nie wiadomo, czy Wojciech Szczęsny zagra w najbliższym meczu polskiej reprezentacji na Euro 2016. Bramkarz ma stłuczenie mięśnia uda i dziś przejdzie badania w Nantes. – Mecz z Niemcami? To takie samo spotkanie jak z Irlandią – stwierdził dziś napastnik Mariusz Stępiński, na konferencji prasowej w La Baule, bazie kadry. 

– Sytuacja zdrowotna w drużynie wygląda bardzo dobrze, poza jednym wyjątkiem. Wojtek Szczęsny w wyniku wczorajszego zderzenia z Kyle’m Laffertym (irlandzkim piłkarzem – red.) ma silne stłuczenie mięśnia czworogłowego uda, mamy nawet podejrzenie krwiaka. Dziś jedziemy do Nantes na szczegółowe badania. Sytuacja jest dynamiczna. Istnieje możliwość, że Wojtek może nie zagrać z Niemcami – zmaga się z bólem, obrzękiem uda, ale nie chcemy na razie wyrokować. Zawodnicy są dosyć poobijani, bo to były twarde zawody, ale już zdążyli się zregenerować. Najważniejsze, że w dobrej formie zeszli do szatni z boiska i są w pełni sił – powiedział lekarz reprezentacji Polski, Jacek Jaroszewski.

 

Gdyby Kamil Grosicki nie był gotowy na sto procent, nie wszedłby na boisko nawet na chwilę. Jesteśmy już spokojni, Kamil jest przygotowany do występu

– dodał.

 

Mecz z Niemcami będzie miał zupełnie inny obraz. Wszyscy zobaczymy na pewno drużynę skonsolidowaną

– powiedział Mariusz Stępiński.

źródło: http://niezalezna.pl/81801-szczesny-moze-nie-zagrac-w-meczu-z-niemcami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj