Kierwiński.: szkoda odejścia Michała Jarosa, ale widocznie lepiej czuje się w Nowoczesnej, niż w PO

PO ładne.jpg

Najwyraźniej dobrą minę do złej gry próbuje robić Marcin Kierwiński. PolitykPlatformy Obywatelskiej odnosząc się do odejść z partii oraz wewnętrznych konfliktów przekonuje, że nie dzieje się nic nadzwyczajnego.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że coraz bardziej nasila się bunt w Platformie Obywatelskiej. Poparcie partii drastycznie spada, a przeciwko Grzegorzowi Schetynie buntują się niektórzy politycy PO. Pierwszy poseł Platformy, podjął decyzję o opuszczeniu szeregów partii i zasileniu ugrupowania Ryszarda Petru.
 
Michał Jaros nie jest może politykiem z pierwszych stron gazet, ale pełnił ważną funkcję w Platformie Obywatelskiej. W marcu tego roku został nawet szefem wrocławskim struktur partii i sekretarzem na Dolnym Śląsku. Czyli w terenie, na którym szczególnie dużo do powiedzenia ma Grzegorz Schetyna.

 
Problemu zdaje się nie dostrzegać Marcin Kierwiński, który przekonuje, że konflikt w partii i odejścia polityków to jedynie „dobry i twórczy spór wenwętrzny”.

 

 – Tego typu transfery zdarzają się bardzo często. W zeszłej kadencji też odeszło od nas dwóch posłów, i to było nic w porównaniu z exodusem, który w zeszłej kadencji zdarzył się PiS-owi. Szkoda odejścia Michała Jarosa, ale widocznie lepiej czuje się w Nowoczesnej, niż w PO – tłumaczył na antenie Radia Plus Marcin Kierwiński.

źródło: http://niezalezna.pl/81840-odejscia-z-po-tylko-tworczy-spor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj