Zidane wytypował zwycięzcę dzisiejszego meczu

zidane5.jpg

Wieczorem kolejne starcie Polaków: zmierzą się drużyna niemiecką. Oczywiście trzymamy kciuki za naszych piłkarzy, a jak typuje Zidane? Zidane jest rodowitym Francuzem i mieszka w naszym zoo. To osioł rasy Poitou. Czy jego przewidywania okażą się prawdziwe? W pierszym typowaniu, na szczęście, się pomylił

Zidane zdecydowanie wybrał marchewkę z flagą Irlandii Północnej, później zjadł marchewkę remisową, a na koniec nie pogardził marchewką z flagą Polski. Nic więc nie jest przesądzone! Nasza reprezentacja ma wciąż szansę na wygraną!

– To największy kopytny kibic z naszego zoo. Zna się na piłce, jak żaden inny zwierzak. Ufam, że wskaże zwycięzców – powiedział Łukasz Karolik, opiekun z wrocławskiego zoo, aktualnie asystent Zidana. We Wrocławiu nasz ekspert mieszka od ponad 10 lat. Pochodzi z Francji i stąd pochodzi jego imię. Teraz okaże się, czy tak samo, jak jego imiennik zna się na futbolu.

Tym razem Zidane zdecydowanie wybrał marchewkę z flagą Polski.

Zasady typowania

W dniu meczowym osioł dostanie na tacy trzy identyczne marchewki. Przy dwóch z nich będą ułożone flagi reprezentacji, które w tym dniu wybiegną na murawę. Rola naszego oślego eksperta jest dla niego bardzo przyjemna. Którą skosztuje jako pierwszą – ta drużyna wygra. Trzecia marchewka, bez flagi, oznacza remis.

fot.: wroclaw.pl

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj