Kijowski pobił rekord hipokryzji! Wspiera akcję „skutecznego egzekwowania alimentów”

Kijowski.jpg

Od ponad pół roku wiadomo, że lider tzw. Komitetu Obrony Demokracji nie wywiązywał się jak należy z obowiązku płacenia alimentów – dług urósł ogromny. Mateuszowi Kijowskiemu nie przeszkadza to jednak w popieraniu kobiet, które – uwaga! – domagają się skutecznego egzekwowania alimentów…

W Warszawie odbył się po raz pierwszy „Marsz godności – Protest kobiet”. Organizatorzy zapowiadali, że będą maszerować w obronie praw kobiet, prawa do samostanowienia, prawa do wolności, do opieki zdrowotnej, do sprawiedliwego sądu – tak naprawdę wszystkich praw, które gwarantuje kobietom Konstytucja. Manifestacja odbyła się pod hasłem „Prawa człowieka prawami kobiet”. 
 
Na plakacie zapowiadającym wydarzenie, wymieniono szereg żądań. Domagano się m.in. „sprawiedliwych kar dla gwałcicieli”, „równości i poszanowania godności kobiet” oraz „skutecznego egzekwowania alimentów”.
 
Ciekawie robi się przy ostatnim z żądań. Jest ono oczywiście jak najbardziej słuszne i godne poparcia, ale ważne też, kto taki postulat popiera. Na tym samym, zapowiadającym marsz plakacie, podano również patronów demonstracji. Wśród nich znalazło się m.in. stowarzyszenie „Stop gwałtom”. A kto był jednym z inicjatorów powstania stowarzyszenia, a nawet został jego przewodniczącym? W ostatnim czasie chyba najbardziej znany w Polsce alimenciarz – Mateusz Kijowski.

źródło: http://niezalezna.pl/82074-kijowski-pobil-rekord-hipokryzji-wspiera-akcje-skutecznego-egzekwowania-alimentow

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ