Kukiz: Nie dajcie się wkręcać w histerię

kukiz nowy.jpg

Od pół roku trwa „bitwa o Trybunał”… Pół roku praktycznie tylko o tym. Komisje, marsze, przepychanki, emocje…A w cieniu tego „sporu” coraz szybciej rosną prawdziwe problemy” – pisze lider Kukiz’15 Paweł Kukiz na swoim profilu na „Facebooku”.

„Czy wiecie, że na dziś średnia wieku pielęgniarek to PIĘĆDZIESIĄT lat? Jeszcze trochę a pielęgniarka, aby móc pracować, potrzebować będzie… pielęgniarki 🙂 Z Ukrainy, bo nasze młode, tuz po szkołach, powyjeżdżają za granicę” – pisze muzyk i poseł dalej. 

 

Oraz apeluje: „Proszę Was! Nie dajcie się wkręcać w marsze i antymarsze w „obronie demokracji”. W pompowaną przez grupy interesów histerię. Jeśli już to zróbmy marsze w obronie praw pacjenta, kwoty wolnej od podatku, marsze przeciw uciskowi fiskalnemu, w obronie małych i średnich przedsiębiorstw, etc. …”.

 

Według niego nie należy tego robić oczywiście jeszcze teraz – tylko po Dniach Młodzieży i szczycie NATO. „Więcej pragmatyzmu nam wszystkim życzę a mniej podatności na rolę tła przy histerycznej obronie „koryta” przez salony

– zaznacza.

źródło: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/kukiz-nie-dajcie-sie-wkrecac-w-histerie,17250249900#ixzz4C2EmvqPA

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj