Kukiz o Wyborczej: „przechowywalnio komunistycznej bandytki”

kukiz nowy.jpg

„Gazeta Wyborcza” obrzydliwymi insynuacjami zaatakowała ministra Antoniego Macierewicza. Artykuł spotkał się z ostrymi reakcjami. „Szczytem bezczelności jest szukanie „esbeckich haków” przez Gazetę, której Ojciec Dyrektor Założyciel Adam Michnik vel Szechter nigdy publicznie (korzystając łamów gazety) nie domagał się od Szwecji wydania polskiemu wymiarowi sprawiedliwości swojego brata, Stefana Szechtera, bandyty pierwszego sortu, mordercy-komunistycznego prokuratora” – napisał Paweł Kukiz.

O skandalicznym tekście „Wyborczej” i reakcji Ministerstwa Obrony Narodowej portal niezalezna.pl informował wczoraj.

„Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa wydał postanowienie nakazujące spółce Agora SA przeproszenie ministra Antoniego Macierewicza, poprzez zamieszczenie przeprosin na pierwszej stronie w wydaniu poniedziałkowym Gazety Wyborczej. Gazeta Adama Michnika nie chcąc wykonać postanowienia Sądu próbuje na podstawie nieprawdziwych artykułów atakować ministra Antoniego Macierewicza” – napisał w oświadczeniu Bartłomiej Misiewicz.

CZYTAJ WIĘCEJ: ​Sąd kazał „Wyborczej” przeprosić ministra Macierewicza. Co zrobili? – atak paszkwilem

Do publikacji „Wyborczej” odniósł się w mocnych słowach również Paweł Kukiz.

„Jak ta Gazeta śmie komukolwiek stawiać zarzuty o związki z SB-kami? Gazeta, w której prominentnym „redaktorem” był TW „Ketman” czyli Leslaw Maleszka. Wiedziano w Gazecie o jego przeszłości a mimo tego do 2008 zapewniono mu pracę” – napisał na facebookowym profilu.

 

Szczytem bezczelności jest szukanie „esbeckich haków” przez Gazetę, której Ojciec Dyrektor Założyciel Adam Michnik vel Szechter nigdy publicznie (korzystając z gazety) nie domagał się od Szwecji wydania polskiemu wymiarowi sprawiedliwości swojego brata, Stefana Szechtera, bandyty pierwszego sortu, mordercy-komunistycznego prokuratora.

„Dzioby na kłódkę, redakcjo-przechowywalnio komunistycznej bandytki.Nosi was? Jutro będzie ładna pogoda. Może się przespacerujcie w jakimś zakodowanym marszu wzdłuż Wisły. Nie wchodźcie jednak, proszę, do wody. Ze względów ekologicznych. Ryb szkoda” – podsumował.

źródło: niezalezna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj