Ronaldo nie strzelił karnego

ronaldo.jpg

Zaskakująco dzieje się w grupie F. Liderem są Węgrzy, a faworyzowana Portugalia ma poważne problemy po dwóch remisach. Szczególnie zawodzi Cristiano Ronaldo, który wczoraj wieczorem – w spotkaniu z Austrią – nie strzelił nawet karnego.

Najpierw grali Islandczycy z Węgrami. Obie drużyny osiągnęły sukces w inauguracyjnych meczach. Pierwsi zremisowali z Portugalią, a drudzy pokonali Austriaków. W pojedynku pomiędzy sobą podzielili się punktami, choć Islandia prowadziła po golu strzelonym z rzutu karnego niemal do końca. Tuż przed ostatnim gwizdkiem Islandczyk jednak strzelił bramkę. Samobójczą!

Późnym wieczorem na boisko wybiegli piłkarze Portugalii i Austrii. Ekipa Cristiano Ronaldo miała przez cały mecz przygniatającą przewagę, ale nie potrafili strzelić gola. Pod koniec jednak uśmiechnęło się do nich szczęście. Tak się przynajmniej wydawało. Sędzia podyktował rzut karny, a „jedenastkę” wykonywała największa gwiazda zespołu. I Ronaldo trafił piłką… w słupek! Końcowy wynik – bezbramkowy remis.
źródło: http://niezalezna.pl/82091-ronaldo-nie-strzelil-karnego
foto: @UEFAEURO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj