VII edycja Tumski Cup. Smocze łodzie na Odrze

odra.jpg

Sobota we Wrocławiu upływa pod znakiem wyścigów łodzi smoczych na Odrze. Do sportowej rywalizacji przystąpiło 16 drużyn z całego kraju. Zmagania na rzece i piknik towarzyszący trwały do wieczora. 

Wrocławianie chętnie zjawili się w okolicy Ostrowia Tumskiego, gdzie toczy się rywalizacja. Oprócz zmagań sportowych na całe rodziny kibiców czeka moc atrakcji. Mozna poznać dyscypliny The World Games 2017, wziąć udział w licznych warsztatach i konkursach. 

Co chwilę warto jednak wrócić na nadbrzeze i podziwiać efektowne wyścigi łodzi. Swoje reprezentacje wystawiają takie firmy, jak: Scandic, Unit 4 a także Fundacja Wrocławskie Hospicjum Dla Dzieci z Chorobą Nowotworową czy Towarzystwo – Sportowo Turystyczne. Wśród startujących nie zabraknie także przedstawicieli Hotelu Tumskiego, jednego z organizatorów wyścigów. Na zwycięską ekipę czeka honorarium w wysokości 2000 PLN!

Jednak impreza skierowana jest nie tylko do fanów wioślarstwa. Tumski Cup to całodniowy piknik rodzinny z całą gamą atrakcji. Fitness Academy, jeden ze sponsorów wydarzenia, poprowadzi treningi funkcjonalne – także te skierowane do matek z dziećmi – i jogę. Każdy zainteresowany będzie mógł porozmawiać z trenerem personalnym oraz dokonać pomiarów składu ciała. O rozrywkę dla najmłodszych zadbają m.in. Fundacja OnWater, Stowarzyszenie Certus oraz Pora Na Animatora. O głodomorów przez cały dzień będą się troszczyć szefowie kuchni z Barki Tumskiej i Hotelu Tumskiego oraz liczne foodtrucki. The World Games 2017 zaprezentują niezwykłe dyscypliny sportu, a Instytut Konfucjusza i Mizong wprowadzą przybyłych w świat Orientu.

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj