Wrocław: Turnieje Sportowe w 2016

plakat nowy.jpg

W ramach tegorocznej edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Wrocławia organizowane są na Osiedlu Powstańców Śląskich Turnieje, za nami już zmagania siatkarskie i badmintona, natomiast w tą niedziele (26 czerwca ) grać będziemy w Petanque.

Turniej odbędzie się od godziny 10 na boisku Gimnazjum nr 30 przy ulicy Jantarowej 5 we Wrocławiu. Jako organizatorzy stawiamy sobie za cel promocję tego sportu jak również integrację różnych grup wiekowych, dlatego też na zawody zapraszamy młodzież z rodzicami jak i dziadkami. Ponieważ zasady gry nie są skomplikowane zapraszamy również osoby które dotychczas nie miały styczności z tą dyscypliną.

Na zwycięzców przygotowano wiele interesujących nagród takich jak puchary i medale, sprzęt sportowy ale również gadżety przygotowane przez urząd Marszałkowski na wniosek Radnego Sejmikowego Sergiusza Kmiecik, swoje gadżety przekazuje również firma Big Studio photografy.

Dodatkowo w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego Wrocławia w tej okolicy zostaną dosadzone kwiaty i krzewy ozdobne jak również zostanie zamontowany kosz na śmieci tuż przy boisku.

Regulamin i zapisy na stronie www.krzysztofbielanski.pl/zapisy warto pamiętać że zapisy trwają tylko do czwartku 23 czerwca, natomiast kolejnym turniejem będzie Mistrzostwa Streetbala który odbędzie się w tym samym miejscu już 2 lipca.

Zaprasza Krzysztof Bielański, Radny Rady Osiedla Powstańców Śląskich

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ