Oleśnica : Grafficiarz odpowie za zniszczenie mienia

grafiki.PNG

Policjanci z Oleśnicy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który zniszczył elewacje jednego z budynków mieszkalnych. Podejrzanego funkcjonariusze zauważyli, gdy patrolowali ulice miasta. Sprawca widząc interweniujących policjantów zaczął uciekać. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany. Podejrzany w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Policjanci z oleśnickiej komendy powiatowej, w wyniku podjętej interwencji, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenie mienia. Podejrzany, to 37 – letni mieszkaniec Oleśnicy. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy.
 
Grafficiarza funkcjonariusze zauważyli patrolując ulice miasta. Mężczyzna na widok nadjeżdżającego radiowozu próbował jeszcze uciec. Został zatrzymany po krótkim pościgu. Przeprowadzone badanie wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu.
 
Zatrzymany poprzez graffiti zniszczył elewację budynku mieszkalnego. Obecnie funkcjonariusze ustalają, jak duże szkody zostały wyrządzone przez wandala, co będzie miało wpływ na rodzaj prowadzonego postępowania jak również na wysokość kary za popełniony czyn.

źródło:  KPP w Oleśnicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj