Pawłowicz: Brytyjczycy wystawili rachunek za przekształcenie UE w zideologizowany lewicowy projekt, niszczący suwerenne państwa narodowe

Krystyna Pawłowicz.jpg

  • Brytyjczycy wystawili rachunek ze przekształcenie Unii ze – w zamyśle – związku współpracujących ze sobą korzystnie, na chrześcijańskim fundamencie, równych i suwerennych państw, w zideologizowany lewicowy, niemiecko-francuski projekt niszczący i upokarzający suwerenne państwa narodowe – swych członków, w celu utworzenia z nich jednego gigantycznego obszaru kierowanego przez obecny lewicowy tandem M-H. Z tanią, “kolorową” siłą do pracy. Na trupie konkurencji, demokracji i różnorodności narodowej. Z lewicową rewolucją obyczajową i jej 62 rodzajami płci” – pisze Krystyna Pawłowicz z PiS na temat Brexitu.

    Posłanka PiS uważa, że państwa członkowskie powinny teraz oczekiwać odpowiedzialności Niemiec i Francji, a przede wszystkim unijnych organów, “za klęskę ich politycznego przywództwa w tej organizacji”. “Do dymisji powinni się podać szefowie wszystkich unijnych organów, a unijny Parlament winien się rozwiązać dla przeprowadzenia do niego nowych wyborów odpowiadających obecnym społecznym i politycznym nastrojom w Europie. Oczekuję dymisji panów Junckersa, Shultza, Timmermansa, Tuska” – kontynuuje Pawłowicz.

    Parlamentarzystka podkreśla, że jeśli UE nie zrozumie powodów brytyjskiej decyzji, to demokracja, wolność i narodowe interesy zwyciężą “w walce z unijną despotią także w innych państwach”. “Paradoksalnie, unijni despoci dziś dostali też szansę. Nie dajmy się teraz zastraszać i sterroryzować. Po naturalnym szoku nie będzie żadnej śmierci, wszystko wróci do normy. Będzie biznes jak zwykle” – kończy Pawłowicz.

  • źródło: http://telewizjarepublika.pl/pawlowicz-brytyjczycy-wystawili-rachunek-za-przeksztalcenie-ue-w-zideologizowany-lewicowy-projekt-niszczacy-suwerenne-panstwa-narodowe,35024.html#.V21s5pwcTVo.facebook

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ