We Wrocławiu zatrzymano mężczyznę podejrzanego o obnażanie się przed małoletnimi!

policja zbuk.PNG

Wrocławscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o obnażanie się przy małoletnich. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca tego typu czynu dopuścił się trzykrotnie w obecności dzieci poniżej 10 roku życia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za tego typu czyn grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna dotarły informacje na temat pewnego mężczyzny, który miał obnażać się w obecności małoletnich poniżej 10 roku życia.

W związku z tym funkcjonariusze podjęli działania mające na celu wyjaśnienie całej sprawy oraz ustalenie i zatrzymanie podejrzewanego. Podczas obserwacji miejsc, w których przebywają małoletni, dzielnicowi zauważyli osobę, która odpowiadała rysopisowi poszukiwanego mężczyzny. Okazało się, że jest nim 48-letni mieszkaniec Wrocławia. Policjanci z komisariatu ustalili, że mężczyzna w okresie od maja do czerwca 2016 roku na terenie dzielnicy Fabryczna trzykrotnie dopuścił się obnażania w obecności małoletnich poniżej 10 roku życia.

Zebrany w tej sprawie materiał dał podstawę do przedstawienia zatrzymanemu zarzutów w tej sprawie. Za tego typu czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd.

Obecnie funkcjonariusze w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym, czy podejrzany ma na swoim koncie jeszcze inne tego typu zdarzenia.

źródło: wroclaw.policja.gov.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj