Kukiz po zamachach w Stambule: Wyciąć w pień swołocz, albo zamknąć w rezerwatach

kukiz nowy.jpg

Paweł Kukiz na swoim koncie na Facebooku w ostrych słowach skomentował ostatni zamach terrorystyczny na międzynarodowym lotnisku w Stambule. „Wiem… Nie powinienem… Tak nie wypada i można inaczej powiedzieć… Ale ja nie chcę inaczej mówić…Albo w pień tę swołocz trzeba wyciąć albo zamknąć w jakimś ściśle chronionym rezerwacie… I niech się tam między sobą wysadzają w wojnie o to czyj Allah lepszy. Amen” – napisał lider Kukiz’15.

Wczoraj wieczorem na międzynarodowym lotnisku Ataturka w Stambule doszło do dwóch eksplozji i strzelaniny. Jak podają władze, co najmniej 41 osób zginęło, a około 240 zostało rannych. Wśród ofiar jest wielu obcokrajowców, ale jak podało MSZ w Warszawie, nie ma Polaków.

 Do ataku nie przyznała się jeszcze żadna organizacja terrorystyczna, ale władze wskazują na dżihadystów z tzw. Państwa Islamskiego. Zwalczająca turecki rząd Partia Pracujących Kurdystanu odcięła się już od ataku i poinformowała, że jej członkowie atakują wyłącznie żołnierzy, a także nie korzystają z zamachowców-samobójców.

źródło: http://telewizjarepublika.pl/kukiz-po-zamachach-w-stambule-wyciac-w-pien-swolocz-albo-zamknac-w-rezerwatach,35208.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj