Wielkie Serca – Wielki Śląsk – charytatywna grupa aukcyjna

michas.jpg

Kibice Śląska już niejednokrotnie udowodnili, że w obliczu ludzkiego cierpienia potrafią okazać wielkie serca i angażują się w przeróżne inicjatywy. Wierzymy, że i w tym wypadku nie przejdziecie obojętnie wobec szczytnego celu, który postanowiliśmy wspomóc.

Tym razem naszą pomoc chcielibyśmy zwrócić ku Inez Pochmarze, która w wyniku wypadku komunikacyjnego uległa poważnym obrażeniom i doznała trwałego uszczerbku na zdrowiu. Liczne złamania, uszkodzenia czaszki, jednostronny niedowład ciała zniszczyły marzenia dziewczynki o przyszłości.

Inez ma obecnie 18 lat. Wiek ten, wiążący się z wkraczaniem w dorosłe życie, dla każdego jest czasem szczególnym, przynoszącym niezliczone radości, jak również pierwsze poważniejsze troski. Jednak 5 lat po wypadku codzienność Inez skupiona jest na ciągle podejmowanej walce o powrót do normalnego życia, której bez wsparcia finansowego nie będzie w stanie dalej kontynuować.

Ogromna siła Inez już zaprzeczyła rokowaniom lekarzy, którzy nie dawali jej szans na powrót do normalnego funkcjonowania. Inez jest wzorem dla innych dzieci, jak ciężka praca podczas rehabilitacji umożliwia pokonywanie kolejnych etapów na drodze ku sprawności i zdrowiu. Dziewczynka jest pod stałą opieką psychiatryczną. Wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji.

Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk wspólnie z Kibice Razem Wrocław organizują aukcje charytatywne, z których środki przekazane zostaną na dalszą rehabilitację i zabiegi chirurgiczne Inez. Gadżety, które udostępnimy do licytacji, na pewno zainteresują niejednego Fanatyka!

Prosimy o dołączanie do powstałej w tym celu grupy na facebook’u i zapraszanie do niej znajomych. 

Twierdza Wrocław

Podwale 36

2 lipiec – 16 lipiec

2 lipiec o 12:00 do 16 lipiec o 12:00

Przywróćmy Inez radość z życia!

Zasady licytacji:
1. Każda aukcja będzie posiadała nazwę przedmiotu, opis, cenę wywoławczą oraz czas zakończenia licytacji.
2. Licytacja odbywać się będzie w komentarzach pod zdjęciem danego przedmiotu.
3. Płatności prosimy dokonywać na konto Fundacji, z którą współpracują rodzice Inez.

Dane do przelewu:
Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 25859 Pochmara Inez darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

4. Zwycięzca licytacji po wykonaniu przelewu na konto fundacji wysyła wiadomość prywatną na konto fanpage Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk (wielkislask.pl) z potwierdzeniem przelewu.
5. Odbiór przedmiotów odbywać się będzie w Sklepie Kibica Twierdza Wrocław przy ulicy Podwale 36 we Wrocławiu. Możliwa będzie również wysyłka po uzgodnieniu adresu odbiorcy za pośrednictwem wiadomości prywatnej na fanpage Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk. 
6. Możecie również wpłacać dowolne kwoty dla Inez na konto Fundacji, bez uczestniczenia w aukcjach.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ