Celiński ostro do Ziemkiewicza : „Co robić z Polską idiotów?”.

ziemkiewicz23.jpg

Bez wątpienia dla mediów przeciwnych obecnie sprawującemu władze rządowi, słowa prezydenta USA były jak manna z nieba. Skoncentrowanie się na słowach Obamy i próba zdyskredytowania tym rządu PiS spotkało się z odezwą m.in. Rafała Ziemkiewicza. Publicysta na Twitterze zamieścił następujący wpis:

„Tutsi proszą Bwana Kubwa by dokopał Hutu za trybunał, Hutu by Tutsim za Smoleńsk – jedyne co ich łączy to ta murzyńskość” – pisze na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. Słowa Ziemkiewicza spotkały się z ostrą reakcją internautów, którzy uznali za niestosowne porównywanie „politycznych kocanek do koszmarnego ludobójstwa”.

Na słowa publicysty zareagował również Andrzej Celiński. „Komentować idiotę? Pozostawić bez komentarza? Ja już nie rozumiem środowiska współczesnych mediów. Co robić z niejakim Ziemkiewiczem (?), który porównuje konflikt Tutsi i Hutu do tego, co w Polsce? Z jednej strony on we wszystkich mediach, z TVN24.  Z drugiej – bredzi. Reagować – czyli relatywizować. Nie reagować – pozostawiać te brednie bez komentarza. Co robić? Kochani! Pomóżcie. Co robić z Polską IDIOTÓW?”.

Wpis Celińskiego spotkał się z odpowiedzią Ziemkiewicza. „Kiedyś był posłem, senatorem, ministrem (kultury!) a dziś tyle może: ubliżać w wąskim gronie kodomitów… Słodkie :)”.

Wymiana postów pomiędzy panami, nie przyniosła jednak odpowiedzi na pytanie: „co robić z Polską idiotów?”. A szkoda…

źródło: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/co-robic-z-polska-idiotow-celinski-ostro-do-ziemkiewicza,17431595030#ixzz4E1WCAit6

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj