Wildstein: KOD wymyśliło środowisko Gazety Wyborczej

bronisła wildstain.jpg

„Co wiemy o liderze KOD – Mateuszu Kijowskim? Wiemy tylko tyle, że bardzo malowniczo się przedstawia, że lubi wyszukane fryzury, ozdoby i gadżety” – mówi w wideo komentarzu publicysta tygodnika „wSieci” Bronisław Wildstein.

„W minionym roku doszła do władzy nie ta grupa, która powinna do niej dojść zdaniem establishmentu III RP. Polacy zadecydowali inaczej w wyborach, a więc w obronie demokracji postanowiono te wybory co najmniej zredukować do nic nieznaczącej formalności. Instytucją, która miała temu służyć uczyniono Komitet Obrony Demokracji” – mówi publicysta Bronisław Wildstein. 

W swoim komentarzu Wildstein zwraca uwagę na niewiadome pochodzenie lidera KOD – Mateusza Kijowskiego. 

„Co wiemy o liderze KOD – Mateuszu Kijowskim? Wiemy tylko tyle, że bardzo malowniczo się przedstawia, że lubi wyszukane fryzury, ozdoby, gadżety, a jako, że są to drogie rzeczy, nie starcza mu na płacenie alimentów, ale widocznie hierarchia ważności w jego świadomości jest właśnie taka. Jednak poza tym o tym człowieku nie wiemy nic” – podkreśla, dodając:

„Próbowałem znaleźć cokolwiek o wcześniejszej działalności Kijowskiego na „Wikipedii”, którą się preparuje i tak samo było w przypadku lidera KOD. Próbowano mu przypisać jakąś działalność polityczna czy społeczną, ale właściwie nic tam nie ma, oprócz kółka parafialnego, do którego przynależność w latach 90. nie była jeszcze wstydem. Pojawia się więc pytanie kim jest pan Kijowski i dlaczego taką funkcję pełni?” – zastanawia się publicysta.

Bronisław Wildstein znalazł odpowiedź.

„Bez cienia wątpliwości nie mamy tutaj do czynienia z przypadkiem. Kijowski do swojej roli został wydelegowany w wyniku przeprowadzonego castingu. Nie oszukujmy się, to nie on założył KOD, który zresztą został wymyślony w środowisku Gazety Wyborczej” – wyjaśnia Wildstein.

źródło: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/wildstein-kod-wymyslilo-srodowisko-gazety-wyborczej,17448215609#ixzz4EEbN4lWj

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj