Wrocław: Personal Shopping, czyli skorzystaj z darmowych porad stylistki

personal schoping.jpg

Chcesz wyglądać modnie, poprawić swój wizerunek, „odświeżyć” szafę, ale nie wiesz, od czego zacząć? Magnolia Park jako pierwsza galeria handlowa we Wrocławiu na stałe wprowadziła nowatorską usługę Personal Shopping, czyli indywidualne zakupy w towarzystwie stylistki. 

Nasz ekspert nie tylko podpowiada, co i gdzie kupić, ale także dzieli się wiedzą na temat ubierania, wyjaśnia, jak świadomie wybierać i kompletować swoją garderobę. Czasami jedna wskazówka wystarczy, żeby odmienić czyjś styl i dodać komuś pewności siebie – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park, i tym samym zachęca wszystkich – nie tylko panie – do skorzystania ze szczególnych konsultacji.

Dostępne godziny, w których można umówić się z personal shopperem – Magdaleną Zabierzowską, warszawską stylistką z wieloletnim doświadczeniem w branży fashion –można sprawdzić na stronie internetowej Magnolia Park. Klienci wybierają interesujący ich dzień i godzinę spotkania, a następnie wypełniają krótki formularz zgłoszeniowy. Mogą zdecydować się na pełną usługę stylistyczną (90 minut) lub skorzystać z pomocy w doborze garderoby na konkretną okazję (60 minut).

– Umiejętność wybrania ubrań, w których będziemy dobrze wyglądać, jest nie lada sztuką. To, że modne są koronki i kwiaty, nie oznacza, że koniecznie musimy je nosić. Należy być wiernym swojemu stylowi i kupować to, w czym dobrze się czujemy. Temu właśnie służy Personal Shopping – mówi Magdalena Zabierzowska. Na spotkanie z nią można zapisać się pod adresem. 

źródło: wroclaw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj